תפריט
פעילויות מרכז הבנייה הישראלי

הארנה העסקית של עולם הבנייה על כל שלוחותיו.

מרכז הבנייה הישראלי מהווה זה שנים צומת עסקים מרכזי בישראל בכל הקשור לעולם הבנייה, לרבות בתחומי הנדל”ן, התשתיות והעיצוב.הבית השקוף

תצוגה מרהיבה של הטכנולוגיות העדכניות והחדשניות ביותר בענף הבנייה, השלובות זו בזו ומאפשרות לבונים ומשפצים ובעלי המקצוע סביבם להתרשם, להבין וללמוד.
“הבית השקוף” מייצר למבקר חוויה רב חושית בקנה מידה של “אחד לאחד”, ממש כמו במציאות וממחיש למבקרים, המשפצים בית פרטי או דירה, כיצד נבנה בית, באילו חומרים וטכנולוגיות משתמשים, מהי הטכנולוגיה העדיפה עבורם וכיצד ליישם אותה בדרך האופטימלית, מה נמצא מאחורי שכבות הטיח או הגבס ואיך המערכות בבית עובדות.
זהו מרכז ייעודי המסייע לאדריכלים ומעצבי פנים להמחיש באופן אמיתי ופיזי את שלבי הבנייה מהמסד ועד לטפחות ולהתוודע למגוון הטכנולוגיות החדשות והעדכניות ביותר לבנייה ושיפוץ הבית.
צוות הבית השקוף העומד לרשות המבקרים, מסייע בקבלת החלטות נכונות שיובילו להשלמת פרויקט הבנייה והשיפוץ באיכות המרבית, בתקציב המדויק ובלוחות הזמנים שתוכננו. התכנון, הסדר והידע מאפשרים שליטה ובקרה על כל התהליך ושמירה על איכות החיים במהלך הבנייה והנאה מושלמת מהתוצר הסופי.

מכללת מרכז הבנייה הישראלי
המכללה משמשת כמוסד לימודי ההכשרה, ההעשרה וההשלמה הגדול בישראל בתחום לימודי הבנייה, העיצוב והנדל”ן מאז 1993 ומכשירה בכל שנה אלפי בוגרים במסלולי לימוד שונים.
סגל המרצים האמון על מגוון הקורסים, מונה למעלה מ 150 אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בענפי הבנייה, הנדל”ן התשתיות והעיצוב.
על בתי הספר במכללה נמנים: בית הספר למקצועות הבנייה, בית הספר ללימודי תוכנה, בית הספר לקורסים מקצועיים, קמפוס הנדל”ן ובית הספר הגבוה לבינוי ונכסים המציע קורסים פנים ארגוניים לחברות ומוסדות.

בית הספר לעיצוב אולטימה
בית הספר המוביל בתחומו זה מעל עשור, המקיים לימודי עיצוב פנים בסביבה ייחודית ברמת לימודים גבוהה ומסמיך מידי שנה כ 500 מעצבי פנים. מסלול הלימודים הייחודי אורך כשנתיים ומתאים למעוניינים לרכוש קריירה שנייה בתחום עיצוב הפנים. התכנית מתמקדת בפרקטיקה עיצובית וכוללת עיצוב פרויקטים ללקוחות במהלך תקופת הלימודים והכנת תיק עבודות המהווה עבור הבוגרים את כרטיס הביקור שלהם להשתלבות מהירה בתחום. הבוגרים נהנים מיתרון יחסי הודות ללימודיהם בבית הספר של מרכז הבנייה הישראלי, דבר המאפשר נגישות עסקית לפונקציות המובילות בענף כבר בתקופת ההכשרה.

עיר הנדל”ן של ישראל
מפגש הפסגה השנתי של קהילת העסקים- אירוע המפגיש כאלף מבכירי הענף המובאים לזירה עסקית שמטרתה יצירת היכרויות ועסקים.

Nadlan city NY
ועידה מקצועית, המפגישה את צמרת אנשי הנדל”ן הישראלי עם מקביליהם מאמריקה לטובת העשרה מקצועית, החלפת ידע עדכני על פרויקטים, תהליכים ומגמות בשוק הנדל”ן האמריקאי, הישראלי והגלובלי. הועידה משמשת כפלטפורמה ליצירה וטיפוח של קהילת הנדל”ן ישראל – אמריקה תוך קידום חיבורים אישיים ועסקיים בין המשתתפים.

הוועידה הלאומית להתחדשות עירונית
המפגש השנתי של השחקנים המובילים את ההתחדשות העירונית בישראל הכולל 48  שעות שופעות דיונים מקצועיים, הרצאות, פאנלים, דיאלוגים וקשרים עסקיים. הועידה מפגישה את צמרת מקבלי ההחלטות וקובעי המדיניות, המובילים את תנופת ההתחדשות העירונית מתוך מגמה לייצר דיאלוג מקצועי ועמוק בין כל הגורמים האחראיים על הוצאת הפרויקטים לדרך.

ועידת אילת לאדריכלות ועיצוב
האירוע השנתי הגדול לקהל האדריכלים והמעצבים באילת – 3 ימים של הרצאות תוכן מעשירות וסדנאות התנסות חווייתיות בהשתתפות אדריכלים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה בישראל.
האירוע משמש כהזדמנות להיות שותפים לשיח, להביע דעה ולהוביל רעיונות במספר פלטפורמות במגוון מושבים ובסשנים של שולחנות עגולים.

הוועידה הארצית לבנייה פרטית והתיישבות
זירת העסקים לבתים צמודי קרקע והרחבות, אירוע הפסגה השנתי של ענף הבנייה הפרטית בישראל.
ועידה המשמשת כזירת עסקים, שלושה ימים של יצירת  קשרים, מפגשי נטוורקינג, אירועי העשרה מקצועית, לצד אירועי חוויה, מתוך חזון של יצירת שפע וחיזוק המיתוג האישי של כל העוסקים בתחום זה בענף הבנייה והנדל”ן בישראל.
בזירת העסקים לבנייה פרטית משתתפים קובעי המדיניות ומקבלי ההחלטות בסקטור הציבורי והמוניציפלי, מנהלי הרחבות בקיבוצים וישובים ורכזי צמיחה דמוגרפית, לצד אדריכלי וילות, מפקחי בנייה של צמודי קרקע, מהנדסים, קבלנים, תעשיות בנייה ועיצוב ומשווקי מגרשים.