תפריט
עיר הנדל”ן ערים מתחדשות | 13-15 ליוני 2021

13-15_6 (2)

 מלון ענבל ירושלים

תחום ההתחדשות העירונית הינו האתגר הלאומי המשמעותי ביותר ביעד לאספקת הצרכים הגדלים והולכים של אוכלוסיית מדינת ישראל אשר נדרשים לפתרונות דיור, להגדלת מלאי הדירות, בד בבד עם מתן מענה הנדסי לסוגיית חיזוק מבני מגורים בישראל.
מדינת ישראל מכפילה את אוכלוסייתה בכל 35 שנה, תופעה שאין לה אח ורע בעולם המערבי. במרכזי הערים הוותיקות קיימים היום כ 800,000 דירות שנבנו ללא תקנים עדכניים ואינן מתאימות למגורים במאה ה 21. רק התחדשות עירונית מסיבית תוכל לתת מענה לצרכי הדיור של מדינת ישראל.
משך עשרות שנים דיברו על הצורך אבל בשנים האחרונות נמצאות בתהליך תכנון מואץ עשרות אלפי יחידות דיור במסגרת התחדשות עירונית מתוך צפי תכנון וביצוע של מיליוני דירות שיבנו בשלושים השנים הבאות.  האתגרים אינם פשוטים והתהליכים מצריכים דיאלוג והבנות בין מקבלי ההחלטות בממשלה, ברשויות המוניציפליות, בשוק הנדל”ן הפרטי וכמובן בבנקים וגורמי המימון, ובהסכמה ושיתוף פעולה של בעלי הדירות הפרטיים.  הוועידה תפגיש את מקבלי ההחלטות המובילים את תנופת ההתחדשות העירונית מתוך מגמה לייצר דיאלוג מקצועי ועמוק בין כל הגורמים האחראיים על הוצאת הפרויקטים לדרך.
חברות בניה ויזמים רבים כבר השכילו להבין את הפוטנציאל ומתמקצעים בהובלת תחום התחדשות העירונית.

בוועידה הלאומית להתחדשות עירונית, יוצגו האתגרים לצד הפתרונות החדשניים והמעשיים שמגבשים בימים אלו כל הגורמים העוסקים בתחום.
הוועידה מיועדת לבכירים במשרדי הממשלה וחברות ממשלתיות האחראיים על התחום, ראשי ערים, מנכ”לים של רשויות, חברות עירוניות, מהנדסי ערים, אחראים עירוניים על תחום ההתחדשות העירונית, יזמי פינוי בינוי ותמ”א 38, עורכי דין, שמאים, אדריכלים, מנהלי פרויקטים ומהנדסים, חברות שיווק נדל”ן, בנקים, גורמי מימון וביטוח, טכנולוגיות לבנייה ועוד… 

3 ימים של דיונים מקצועיים, הרצאות, פאנלים, דיאלוגים וקשרים עסקיים.

לאתר הוועידה הקליקו