תפריט
חדש: קורס ניהול ופיקוח הבנייה למעצבים ואדריכלים

רקע ומטרות הקורס:
קורס ניהול ופיקוח בנייה למעצבים ואדריכלים
מבוסס על שנים רבות של ניסיון בתחום הבנייה ובשיתוף פעולה עם טובי המומחים בארץ, אדריכלים, מהנדסים, כלכלנים, יועצים ואנשי מקצוע בענף. הקורס כולל הקניית מגוון רחב של כלים פרקטיים באמצעות ריבוי טיפים ודוגמאות.


הקורס כולל פרקים נבחרים מתהליך תכנון הפרויקט ועד להשלמתו לצד מיומנויות ניהוליות על מנת להכשיר אדריכלים ומעצבי פנים למקצוע הכולל אינטראקציה עם היזם עם המתכננים, הקבלנים והספקים. הקורס נועד להכשיר את התלמידים ברמה הגבוהה ביותר להובלת הפרויקטים האיכותיים ביותר בישראל.

תכנית הקורס מקיפה את כל הנושאים הרלוונטיים להקמת פרויקטים שכוללים שיפוץ ועבודות גמר, עיצוב פנים של פרויקטים למגורים, משרדים, מסחר, בתי מלון מפרויקטים קטנים של עיצוב דירות עד פרויקטים בהיקפים גדולים בכל הקשור לעיצוב הפנים של הפרויקט.

תכנים עיקריים בקורס:
קריאת תוכניות, מערכות אינסטלציה סניטרית, מערכות חשמל ביתי ומתח נמוך, מערכות מיזוג אוויר, טיח פנים וחוץ , עבודות ריצוף, גבס ותקרות, פתחים, אלומיניום, בניית תקציב פרויקט, ניהול לוחות זמנים, בנייה ירוקה, תיאום מערכות פנים במבנה, מערכות דיגיטליות, בידוד תרמי ואקוסטי, מיומנות בניהול מכרז קבלנים, דרישות לבטיחות באתר, תחומי אחריות, מיומנויות ביחסי מפקח – לקוח וביחסי מפקח וקבלנים, חדשנות טכנולוגית ועוד.

קהל היעד:
הקורס מיועד למעצבי פנים, הנדסאי אדריכלות ואדריכלים.


היקף שעות הקורס:
20מפגשים סה”כ. לרבות 2 סיורי שטח.
סיור ב”בית השקוף” של מרכז הבנייה הישראלי.


מועד הקורס הקרוב:
 23/12/2020 ימי רביעי בין השעות .17.00-21.00 | קמפוס נתניה / אצטדיון נתניה