עיר הנדל"ן אילת 2023

ברוכים הבאים לאירוע החם של החורף – ועידת עיר הנדל"ן אילת של מרכז הבנייה הישראלי

הזירה המובילה והמפגש השנתי המרכזי של צמרת הנדל"ן, התכנון והבנייה, מזה 22 שנה.

הולך להיות חם מאד באילת בחורף הקרוב. כמדי שנה זו השנה ה-23, יקיים מרכז הבנייה הישראלי את הוועידה השנתית והמדוברת שלו "עיר הנדל"ן אילת" ב-19-21 בדצמבר. בוועידה יתארחו מעל 4,000 אורחים, בהם השחקנים החשובים ביותר בענף הנדל"ן והבנייה, לצד קובעי מדיניות בשלטון הארצי והמקומי, וגם בכירים במערכת הבנאית ובגופי המימון, אדריכלים, מהנדסים, עורכי דין, ומי לא בעצם.

השנה ועידת עיר הנדל"ן תתפרס בשני מתחמים:

מלון דן ומלון המלך שלמה. במלון דן יתקיימו ועידות הנדל"ן למגורים, הביצוע וההנדסה, והנדל"ן המניב, ואילו במלון המלך שלמה תתקיים ועידת העיצוב והאדריכלות.

את ההרצאות, השולחנות העגולים והפאנלים יובילו בכירי העיתונאים ואנשי התקשורת בישראל.

אבל לא רק תוכן משובח תוכנן באירוע השנתי, המרכזי של משפחת מרכז הבנייה הישראלי- עיר הנדל״ן אילת מהווה הזדמנות נהדרת ומקום מפגש תחת קורת גג להיפגש עם חברים לדרך, להתעדכן וליצור הזדמנויות עסקיות חדשות ושיתופי פעולה, עם דרינק בטרקלינים השונים והופעות מטורפות על רקע השקיעה היפיפיה במפרץ אילת או בשעות הערב הנעימים. אוהבים את ריטה ודרוויש? הם כבר הבטיחו את השתתפותם באירוע, לצד אומנים נוספים, די ג'י ועוד שיופיעו בבריכת מלון דן.

זו ההזדמנות שלכם להירשם כדי לא לפספס מקום באירוע שאין מישהו במשפחת הנדל"ן הישראלית שלא יהיה בו, כי אם אתם לא שם, אתם לא בנדל"ן.

הקליקו לאתר הוועידה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן